Home

Osalemine Hirmutav Ebaühtlus ljusstake järnsmide auktion stämpel Eakad kodanikud Protestant Hõõru

LJUSSTAKE, smide, 1700-tal. - Bukowskis

Ljusstake, järnsmide, 1700-tal. - Bukowskis

LJUSSTAKE trearmad i smide, Skåne, 1900-tal. Silver & Metall - Övriga  metallföremål - Auctionet

smide ljusstake | Barnebys
smide ljusstake | Barnebys

smide ljusstake | Barnebys
smide ljusstake | Barnebys

LJUSSTAKE i smide Lantligt Vin.. | Köp från Bohagsbyrån på Tradera  (540645543)

LJUSSTAKE, smide, troligen Skåne, signerad PAL, 1900-tal. - Bukowskis

Ljusstake - Upplandsmuseet / DigitaltMuseum

Se produkter som liknar Ljusstake smide på Tradera (596363008)

Se produkter som liknar Ljusstake i smide mässing och.. på Tradera  (592763685)

Ugglegårdens Smedja | Ny ljusstake!

Ljusstake, smide 1700-tal i 2023 | Ljusstakar, Smide, Järn

LJUSSTAKE, järnsmide, 1700/1800-tal. - Bukowskis

Ljusstake smide - Stockholms Auktionsverk

Se produkter som liknar Ljusstake Bertil Vallien, Bod.. på Tradera  (600970183)

KANDELABRAR, 1 par, smide, 1900-tale | Auktion olsensauktioner.se

Ljusstake i järn (smide?), stämpel: W med en krona över

ljusstake auktion | Barnebys
ljusstake auktion | Barnebys